AGNIESZKA RZYMEK 

"La fotografía es un medio bello y extraño de comunicacion, el cual con su lenguaje diverso influye en nuestras emociones"

Agnieszka Rzymek – (rocznik 1975), mieszkanka Krakowa, dzieciństwo w Bochni. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki PK oraz Akademii Fotografii w Krakowie. Swój zawód wykonuje z pasją i przekonaniem, ze fotografia jest pięknym, niezwykłym medium, którego bogaty język pozwala silnie wpływać na nasze emocje.

 

Prace Agnieszki Rzymek publikowane były na portalu „Polskie Kulturalne Podziemie”, na łamach „SNAP ME”, „CAMERAPIXO”, i magazynów „Nasze Kliny” oraz „Wesele”.

 

Fotografie autorki wielokrotnie nagradzano i wyróżniano, m. in. w konkursie Muzeum w Bydgoszczy, „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Portret” (2010), rok później w ramach FOTOFERIA INTERNATIONAL EXHIBITION wyróżniono jej dwie prace („O Kamie”, „Alicja”) – Medalem Salonu i wyróżnieniem. W tym samym 2011 roku Agnieszka Rzymek wzięła udział w PSA CLUB’S WORLD CUP gdzie jej fotografia „Żaklina” została wyróżniona i zakwalifikowana do wystawy w Paryżu. Podobnie jak zdjęcie „Sectret” wyróżnione przez FEDERATION INTERNATIONALE DE L’ART PHOTOGRAPHIQUE  (również zakwalifikowane do wystawy w Paryżu)

 

W roku 2012 udział w Polish International Exhibition i brązowy medal za fotografię „Zagadka”. W tymże roku German International DVF Photocup – wyróżnienie pracy „Camilla”. W Fotoferia Int. Exhib 2012 – section child « Moon girl » wyróżnienie.

Para mayor información y contacto con la fotografa, visite su sitio web